Spoločnosť Rolsed je rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1992. Firmu založili s láskou manželia Sedlákovci, ktorých obchodnou politikou bol vždy individuálny a ľudský prístup k zákazníkovi. Toto sa snažili odovzdať aj svojim dcéram Michaele Tóthovej a Petre Kotlárikovej, ktoré prevzali vedenie 1.1.2017. 

Rolsed sa v novembri roku 2016 rozšíril po tom, čo prevzali zákazníkov spoločnosti Tip Top Prachár a prevádzka sa premiestnila po 25 rokoch na Šustekovu 29 a od 18.11.2021 sa nachádza na adrese Kopčianska 90B, kde je aj predajňa a showroom s možnosťou nakúpiť si priamo na mieste.

Od 1.10.2020 sa Rolsed spojil s firmou WorldOffice s.r.o., aby ešte efektívnejšie a kvalitnejšie plnil požiadavky svojich klientov. 

Či už preferujete nákup priamo v predajni, cez e-shop, telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, Vaša objednávka bude obratom vybavená. V Rolsede sa môžete spoľahnúť, že ak sa na niečom dohodnete, vždy to bude platiť. 

Za hlavný cieľ si dávame spokojnosť zákazníkov a dúfame v rast obľúbenosti a veríme, že sa k nám budete vracať radi. V prípade, že nenájdete, čo ste hľadali, dajte nám vedieť, možno sme len nestihli dať tovar, ktorý potrebujete, do nášho sortimentu. Vieme, aké je náročné mať na každý druh sortimentu iného dodávateľa, a preto sa snažíme sortiment stále rozširovať, aby sme uspokojili aj náročnejšieho zákazníka.

Tešíme sa na Vás.

Tím spoločností ROLSED a WORLD OFFICE.