Kategórie

Ponúkame široký výber jednorazového riadu z rôznych materiálov, vo viacerých veľkostiach aj farbách.

ALU materiál je známy svojimi tepelne-izolačnými účinkami. Zákazníci ho používajú najmä na grilovanie na pahrebe, servírovanie hotového mäsa a pokrmov. Je výborný na vonkajšie stolovanie.

Novinkou je u nás riad BIO, ktorý je vyrobený z cukrovej trstiny a plne kompostovateľný. Je vhodný na horúce aj mastné jedlá.

Polypropylén je vo všeobecnosti označovaný ako PP materiál. Vyzerá ako klasický, dobre známy plast. Má výborné tepluodolné vlastnosti a je odolnejší voči poškodeniu. Je maximálne vhodný na styk s potravinami.

Hlavnou výhodou PET materiálu alebo tvrdeného plastu je, že sa dá plne recyklovať. Z iných plastov určených na styk s potravinami je najpevnejší, spolu s krištáľovým jednorazovým riadom. Spolu sú tiež najviac odolné voči nárazom a krčeniu. 

PPS materiál, odborne nazývaný polyfenylensulfid, ľudovo polystyrén, má najväčšiu tepelnú odolnosť zo všetkých termoplastických materiálov. Vyznačuje sa nízkou siakavosťou vody.

Papier kraft, z ktorého ponúkame menu boxy a poháre, je vďaka špeciálnej výrobe pevnejší ako klasický papier, a to aj napriek tomu, že je vyrábaný z recyklátov. Zároveň je rovnako odolný voči teplu.

Balená malá lyžička s obrúskom / bal. 100 ks
..
FINGERFOOD Lyžica Asia 12 cm / bal. 50 ks
1.59€ bez DPH
1.91€ s DPH
..
Zobrazenie 1 až 16 z 426 (27 stránok)